Warning: main(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/rootsistem/public_html/project.php on line 74

Notice: Undefined index: set in /home/rootsistem/public_html/project.php on line 74

Buttim

Oguzcan G. Temmuz 2015 web

Projeye Git

BUTTİM Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezinin bulunduğu Bursa ili 40 derece boylam ve 28-30 derece enlem daireleri arasında Marmara Denizinin güneydoğusunda yer alan ve nüfusu ile Türkiye'nin 4. büyük kentidir.
 
BUTTİM Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezinin resmi açılış 18.09.1996 tarihidir. Ticaret Merkezimiz 212.241 m2 arsaya sahiptir. 53.026 m2 arsa üzerinde 265.000 m2 kapalı alan olarak inşa edilmiştir.
 
Plaza binada 98 bağımsız büro, çarşı binada ise 1579 adet iş yeri ile Yönetime ait 25 adet çay ocağı ve 6 adet lostra salonu, terzi, berber vs gibi kullanılan bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ayrıca plaza bina karşısında, Yönetime iki adet bağımsız bina ve Kültür Merkezi olduğu gibi BUTTİM Yönetimince sadece sakinlerine kiraya verilen değişik m2 lerde (50m2 ila 160 m2 arası) 55 adet depo bulunmaktadır.
 

 

BUTTİM Ticaret Merkezi bünyesinde, sakinlerin günlük ihtiyaçlarının BUTTİM içersinde karşılayabilmesi için, çay ocakları, berber salonları, lostra salonları, nakliye firmaları, kargo firmaları, yıkama yağlama ünitesi, gıda ve yiyecek üniteleri, hobi bahçeleri, depolar ve ayrıca İş Bankası şubesi ve ATM’ler bulunmaktadır.